MTV1-24SL82
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTV1-24SL82
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTV1-24SL82.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 724 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MTV1-24SL82ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTV1-24SL82 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 724 pcs Datuen fitxa MTV1-24SL82.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire Series MTV
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Beste izenak 097455-0018
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined
Isolamendu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Isolamendu altuera -
Isolamendu kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 24 Position Connector Through Hole Uneko balorazioa 3A