MTV1-22PS1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTV1-22PS1
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTV1-22PS1.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 784 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MTV1-22PS1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTV1-22PS1 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 784 pcs Datuen fitxa MTV1-22PS1.pdf
Wire mota Discrete Wire Gauge 24-32 AWG
Series MTV Errenkada tartea -
Pitch 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Beste izenak 097452-0023 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 22 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 22 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG Harremanetarako mota Male Pin