MTB2-34PL1-01
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTB2-34PL1-01
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTB2-34PL1-01.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 877 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
11 pcs
  • Mezua
MTB2-34PL1-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTB2-34PL1-01 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 877 pcs Datuen fitxa MTB2-34PL1-01.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Unshrouded
Series MTB Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 095316-0004
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined
Isolamendu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak Guide Pin Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 34 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A