MTB2-16SL1-01
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTB2-16SL1-01
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO
Fitxak: MTB2-16SL1-01.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
MTB2-16SL1-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTB2-16SL1-01 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 2054 pcs Datuen fitxa MTB2-16SL1-01.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series MT
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 095279-0030
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Vendor undefined / Vendor undefined
Isolamendu materiala Diallyl Phthalate (DAP) Isolamendu altuera -
Isolamendu kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak Guide Pin Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 16 Position Connector Through Hole Uneko balorazioa 3A