MS3106F24-28SF187
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106F24-28SF187
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 24POS CABLE SKT
Fitxak: 1.MS3106F24-28SF187.pdf2.MS3106F24-28SF187.pdf3.MS3106F24-28SF187.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3106F24-28SF187ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106F24-28SF187 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 24POS CABLE SKT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3106F24-28PZ
MS3106F24-28PZ
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: ER 24C 24#16 PIN PLUG
Stockean: 2721 pcs
Deskarga:
RFQ
MS3106F24-28S
MS3106F24-28S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP