MS3106F24-28PY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106F24-28PY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Fitxak: 1.MS3106F24-28PY.pdf2.MS3106F24-28PY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3106F24-28PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106F24-28PY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3958 pcs Datuen fitxa 1.MS3106F24-28PY.pdf2.MS3106F24-28PY.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio Y
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3106F24-28SF187
MS3106F24-28SF187
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 24POS CABLE SKT
Stockean: 1061 pcs
Deskarga: MS3106F24-28SF187.pdf
RFQ
MS3106F24-28S
MS3106F24-28S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS