MS3106F22-14SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106F22-14SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/SCKT
Fitxak: 1.MS3106F22-14SW.pdf2.MS3106F22-14SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3106F22-14SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106F22-14SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1036 pcs Datuen fitxa 1.MS3106F22-14SW.pdf2.MS3106F22-14SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3106F22-14SW
MS3106F2214SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3106F22-14SZ
MS3106F22-14SZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/SCKT
Stockean: 1134 pcs
Deskarga: MS3106F22-14SZ.pdf
RFQ
MS3106F22-14PZ
MS3106F22-14PZ
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: ER 19C 19#16 PIN PLUG
Stockean: 4756 pcs
Deskarga:
RFQ
MS3106F22-14S
MS3106F22-14S
fabrikatzaileak: Cannon
Deskarga: MS3106F22-14S.pdf
MS3106F22-15P
MS3106F22-15P
deskribapena: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Deskarga: MS3106F22-15P.pdf
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial Operations
Deskarga: MS3106F22-14S.pdf
deskribapena: CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS
Deskarga: MS3106F22-14PZ.pdf
MS3106F22-14SW
MS3106F22-14SW