MS3106F22-14PZ
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106F22-14PZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS
Fitxak: 1.MS3106F22-14PZ.pdf2.MS3106F22-14PZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3106F22-14PZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106F22-14PZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6640 pcs Datuen fitxa 1.MS3106F22-14PZ.pdf2.MS3106F22-14PZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3106F22-14PZ
MS3106F2214PZ
Orientazio Z Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3106F22-14P W/P CAP
MS3106F22-14P W/P CAP
fabrikatzaileak: Amphenol Industrial
deskribapena: ER 19C 19#16 PIN PLUG
Stockean: 3859 pcs
Deskarga:
RFQ
MS3106F22-14PZ
MS3106F22-14PZ
Stockean: 4756 pcs
Deskarga:
RFQ
MS3106F22-14P
MS3106F22-14P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS