| Zenbakiaren zenbakia | MDM-51PSL | fabrikatzailea | Cannon |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 695 pcs | Datuen fitxa | MDM-51PSL.pdf |
| Wire Gauge | - | Tentsioaren balorazioa | - |
| Bukaera | Solder Cup | Shell tamaina, konektorearen diseinua | 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row |
| Packaging | Bulk | Beste izenak | 096522-0072 965220072 IMDM-51PSL IMDM-51PSL-ND MDM51PSL-ND |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 125°C | Errenkada kopurua | 3 |
| Posizio kopurua | 51 | Muntaketa mota | Panel Mount |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Contains lead / RoHS non-compliant | Ingress Protection | - |
| Ezaugarriak | Shielded | Deskribapen zehatza | 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector |
| Uneko balorazioa | 3A | Harremanetarako mota | Signal |