MDM-51PSK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-51PSK
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Fitxak: MDM-51PSK.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 550 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDM-51PSKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-51PSK fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 550 pcs Datuen fitxa MDM-51PSK.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096522-0083
IMDM-51PSK
IMDM-51PSK-ND
MDM51PSK-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 51 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-51PSK-A141
MDM-51PSK-A141
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT