MDM-31PBSPL57
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-31PBSPL57
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
Fitxak: MDM-31PBSPL57.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 415 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MDM-31PBSPL57ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-31PBSPL57 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 415 pcs Datuen fitxa MDM-31PBSPL57.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096518-0531
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 31 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A