MDM-31PBSPA174
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-31PBSPA174
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
Fitxak: 1.MDM-31PBSPA174.pdf2.MDM-31PBSPA174.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MDM-31PBSPA174ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-31PBSPA174 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3077 pcs Datuen fitxa 1.MDM-31PBSPA174.pdf2.MDM-31PBSPA174.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak IMDM-31PBSPA174
MDM31PBSPA174
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 31 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A