MDM-21SL2B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-21SL2B
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Fitxak: MDM-21SL2B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 997 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 997 pcs
  • Mezua
MDM-21SL2Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-21SL2B fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 997 pcs Datuen fitxa MDM-21SL2B.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096515-0045
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-21SL2B-A174
MDM-21SL2B-A174
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT