MDM-21SL1F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-21SL1F
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Fitxak: MDM-21SL1F.pdf
  • Mezua
MDM-21SL1Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-21SL1F fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1015 pcs Datuen fitxa MDM-21SL1F.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096515-0122
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A