MDB1-25PCBRM7
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDB1-25PCBRM7
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR
Fitxak: MDB1-25PCBRM7.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 501 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 501 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MDB1-25PCBRM7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDB1-25PCBRM7 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Kopurua eskuragarri 501 pcs Datuen fitxa MDB1-25PCBRM7.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Shell Material, Amaitu - Series MDB
Packaging - Beste izenak 095484-0205
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (2-56) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDB1-25PCBR
MDB1-25PCBR
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR