MDB1-25PCBR
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDB1-25PCBR
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR
Fitxak: MDB1-25PCBR.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 705 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 705 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MDB1-25PCBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDB1-25PCBR fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Kopurua eskuragarri 705 pcs Datuen fitxa MDB1-25PCBR.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Shell Material, Amaitu - Series MDB
Packaging - Beste izenak 095484-0170
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A