KPTC6E18-32SDDN
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC6E18-32SDDN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Fitxak: KPTC6E18-32SDDN.pdf
  • Mezua
KPTC6E18-32SDDNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC6E18-32SDDN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5750 pcs Datuen fitxa KPTC6E18-32SDDN.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series KPTC Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polychloroprene Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.394" (35.40mm) Harremanetarako mota Solder Cup
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPTC6E18-32S-C-DN
KPTC6E18-32S-C-DN
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Stockean: 4561 pcs
Deskarga: KPTC6E18-32S-C-DN.pdf
RFQ
KPTC6E18-32PZC
KPTC6E18-32PZC
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Stockean: 6078 pcs
Deskarga: KPTC6E18-32PZC.pdf
RFQ
KPTC6E18-32SD
KPTC6E18-32SD
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Deskarga: KPTC6E18-32SD.pdf
KPTC6E20-24P-C-DZ
KPTC6E20-24P-C-DZ
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CIRCULAR
Deskarga: KPTC6E20-24P-C-DZ.pdf
KPTC6E18-32PWC
KPTC6E18-32PWC
Deskarga: KPTC6E18-32PWC.pdf
KPTC6E18-32SD-DN
KPTC6E18-32SD-DN