KPTC6E18-32PWC
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPTC6E18-32PWC
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Fitxak: KPTC6E18-32PWC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPTC6E18-32PWCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPTC6E18-32PWC fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3070 pcs Datuen fitxa KPTC6E18-32PWC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series KPTC Packaging Bulk
Beste izenak IKPTC6E18-32PWC Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.394" (35.40mm)