KPT6E20-16SWDN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT6E20-16SWDN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 16POS INLINE SKT
Fitxak: KPT6E20-16SWDN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT6E20-16SWDNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT6E20-16SWDN fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 16POS INLINE SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4544 pcs Datuen fitxa KPT6E20-16SWDN.pdf
Tentsioaren balioa 1000VAC, 1400VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPT6E2016SWDN
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT6E20-16SWDN
Diametro handiak hornituak 20-16 Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 16POS INLINE SKT
Uneko balorazioa 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock