KPT6E20-16PDZ
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT6E20-16PDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 16POS INLINE PIN
Fitxak: KPT6E20-16PDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT6E20-16PDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT6E20-16PDZ fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 16POS INLINE PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4153 pcs Datuen fitxa KPT6E20-16PDZ.pdf
Tentsioaren balioa 1000VAC, 1400VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPT6E2016PDZ
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT6E20-16PDZ
Diametro handiak hornituak 20-16 Ezaugarriak Shielded, Shrink Boot Adapter
Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 16POS INLINE PIN
Uneko balorazioa 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock