KPT07F18-32S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07F18-32S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07F18-32S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 889 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 889 pcs
  • Mezua
KPT07F18-32Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07F18-32S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 889 pcs Datuen fitxa KPT07F18-32S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07F18-32S
KPT07F1832S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)