KPT07F18-11S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07F18-11S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 11POS W/SKT JAM NUT
Fitxak: 1.KPT07F18-11S.pdf2.KPT07F18-11S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 791 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
  • Mezua
KPT07F18-11Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07F18-11S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 11POS W/SKT JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 791 pcs Datuen fitxa 1.KPT07F18-11S.pdf2.KPT07F18-11S.pdf
Tentsioaren balioa 1000VAC, 1400VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT07F18-11S
KPT07F1811S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT07F18-11S
Diametro handiak hornituak 18-11 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 11POS W/SKT JAM NUT
Uneko balorazioa 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock