KPT07E22-55PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07E22-55PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07E22-55PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 792 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 792 pcs
  • Mezua
KPT07E22-55PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07E22-55PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 792 pcs Datuen fitxa KPT07E22-55PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07E22-55PW
KPT07E2255PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)