KPT07E22-41PY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07E22-41PY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07E22-41PY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT07E22-41PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07E22-41PY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5085 pcs Datuen fitxa KPT07E22-41PY.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Orientazio Y
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7.5A, 13A