KPT07A14-19SWEX
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07A14-19SWEX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Fitxak: KPT07A14-19SWEX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT07A14-19SWEXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07A14-19SWEX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1529 pcs Datuen fitxa KPT07A14-19SWEX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT07A1419SWEX
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ezaugarri muntatzea Bulkhead Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)