KPT07A14-19SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07A14-19SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07A14-19SW.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT07A14-19SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07A14-19SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1384 pcs Datuen fitxa KPT07A14-19SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07A14-19SW
KPT07A1419SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT07A14-19S
KPT07A14-19S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Stockean: 1460 pcs
Deskarga: KPT07A14-19S.pdf
RFQ
KPT07A14-19SWEW
KPT07A14-19SWEW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Stockean: 1441 pcs
Deskarga: KPT07A14-19SWEW.pdf
RFQ
KPT07A14-19SA206
KPT07A14-19SA206
Deskarga: KPT07A14-19SA206.pdf
KPT07A14-19SEXA206
KPT07A14-19SEXA206
Deskarga: KPT07A14-19SEXA206.pdf
KPT07A14-19SWA206
KPT07A14-19SWA206
Deskarga: KPT07A14-19SWA206.pdf
KPT07A14-19SEX
KPT07A14-19SEX
Deskarga: KPT07A14-19SEX.pdf
KPT07A14-19SEW
KPT07A14-19SEW
Deskarga: KPT07A14-19SEW.pdf
KPT07A14-19SWEWA206
KPT07A14-19SWEWA206
Deskarga: KPT07A14-19SWEWA206.pdf
KPT07A14-19SWEX
KPT07A14-19SWEX
Deskarga: KPT07A14-19SWEX.pdf
KPT07A14-19SWEXA206
KPT07A14-19SWEXA206
Deskarga: KPT07A14-19SWEXA206.pdf
KPT07A14-19SW-EXA206
KPT07A14-19SW-EXA206