KPT06J18-32P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06J18-32P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06J18-32P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 480 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
  • Mezua
KPT06J18-32Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06J18-32P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 480 pcs Datuen fitxa KPT06J18-32P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06J18-32P
KPT06J1832P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06J18-32S
KPT06J18-32S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
Stockean: 536 pcs
Deskarga: KPT06J18-32S.pdf
RFQ
KPT06J18-32PW
KPT06J18-32PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP