KPT06J18-30P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06J18-30P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06J18-30P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 408 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
  • Mezua
KPT06J18-30Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06J18-30P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 408 pcs Datuen fitxa KPT06J18-30P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-30 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06J18-30P
KPT06J1830P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 30 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)