KPT06F20-41SX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F20-41SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F20-41SX.pdf
  • Mezua
KPT06F20-41SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F20-41SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1077 pcs Datuen fitxa KPT06F20-41SX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F20-41SX
KPT06F2041SX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)