KPT06F20-41SDZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F20-41SDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F20-41SDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 676 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
  • Mezua
KPT06F20-41SDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F20-41SDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 676 pcs Datuen fitxa KPT06F20-41SDZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT06F2041SDZ
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)