KPT06F16-26SY
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F16-26SY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F16-26SY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06F16-26SYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F16-26SY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1263 pcs Datuen fitxa KPT06F16-26SY.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F16-26SY
KPT06F1626SY
Orientazio Y Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F16-26SWA206
KPT06F16-26SWA206
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Stockean: 1029 pcs
Deskarga: KPT06F16-26SWA206.pdf
RFQ
KPT06F16-26S
KPT06F16-26S
fabrikatzaileak: Cannon