KPT06F16-26S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F16-26S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F16-26S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06F16-26Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F16-26S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1155 pcs Datuen fitxa KPT06F16-26S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F16-26S
KPT06F1626S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F16-26PY
KPT06F16-26PY
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE
Stockean: 1156 pcs
Deskarga: KPT06F16-26PY.pdf
RFQ
KPT06F16-26PW
KPT06F16-26PW
Stockean: 1280 pcs
Deskarga: KPT06F16-26PW.pdf
RFQ
KPT06F16-26SZ
KPT06F16-26SZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Deskarga: KPT06F16-26SZ.pdf
KPT06F16-26PA206
KPT06F16-26PA206
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Deskarga: KPT06F16-26PA206.pdf
KPT06F16-26SW
KPT06F16-26SW
Deskarga: KPT06F16-26SW.pdf
KPT06F16-26SA71
KPT06F16-26SA71
Deskarga: KPT06F16-26SA71.pdf
KPT06F16-26SA206
KPT06F16-26SA206
Deskarga: KPT06F16-26SA206.pdf
KPT06F16-26PZ
KPT06F16-26PZ
Deskarga: KPT06F16-26PZ.pdf
KPT06F16-26SY
KPT06F16-26SY
Deskarga: KPT06F16-26SY.pdf
KPT06F16-26PF187
KPT06F16-26PF187
Deskarga: KPT06F16-26PF187.pdf
KPT06F16-26SWA206
KPT06F16-26SWA206