KPT06F14-15SA71
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F14-15SA71
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F14-15SA71.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06F14-15SA71ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F14-15SA71 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1104 pcs Datuen fitxa KPT06F14-15SA71.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT06F1415SA71
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)