KPT06F14-15PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F14-15PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 15POS W/PIN INLINE
Fitxak: 1.KPT06F14-15PW.pdf2.KPT06F14-15PW.pdf3.KPT06F14-15PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06F14-15PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F14-15PW fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 15POS W/PIN INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1284 pcs Datuen fitxa 1.KPT06F14-15PW.pdf2.KPT06F14-15PW.pdf3.KPT06F14-15PW.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT06F14-15PW
KPT06F1415PW
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT06F14-15PW
Diametro handiak hornituak 14-15 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 15POS W/PIN INLINE
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock