KPT02E22-36PX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02E22-36PX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT02E22-36PX.pdf
  • Mezua
KPT02E22-36PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02E22-36PX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1498 pcs Datuen fitxa KPT02E22-36PX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-36 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT02E22-36PX
KPT02E2236PX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 36 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)