KPT02E22-36PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02E22-36PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT02E22-36PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT02E22-36PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02E22-36PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1355 pcs Datuen fitxa KPT02E22-36PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-36 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT02E22-36PW
KPT02E2236PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 36 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT02E22-36PA71
KPT02E22-36PA71
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Stockean: 1312 pcs
Deskarga: KPT02E22-36PA71.pdf
RFQ
KPT02E22-36PA206
KPT02E22-36PA206
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 1241 pcs
Deskarga: KPT02E22-36PA206.pdf
RFQ
KPT02E22-36P
KPT02E22-36P