KPT01F16-26SA71
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01F16-26SA71
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01F16-26SA71.pdf
  • Mezua
KPT01F16-26SA71ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01F16-26SA71 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3205 pcs Datuen fitxa KPT01F16-26SA71.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT01F1626SA71
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)