KPT01F16-26S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01F16-26S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01F16-26S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT01F16-26Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01F16-26S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1142 pcs Datuen fitxa KPT01F16-26S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT01F16-26S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT01F16-26SA71
KPT01F16-26SA71
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Stockean: 3205 pcs
Deskarga: KPT01F16-26SA71.pdf
RFQ
KPT01F16-8PW
KPT01F16-8PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP
Stockean: 1218 pcs
Deskarga: KPT01F16-8PW.pdf
RFQ
KPT01F16-26SA206
KPT01F16-26SA206
Stockean: 951 pcs
Deskarga: KPT01F16-26SA206.pdf
KPT01F16-26P
KPT01F16-26P
deskribapena: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Deskarga: KPT01F16-26P.pdf
KPT01F16-8PA206
KPT01F16-8PA206
Deskarga: KPT01F16-8PA206.pdf
KPT01F16-26SW
KPT01F16-26SW