KPT01B22-55PW
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01B22-55PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01B22-55PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 985 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT01B22-55PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01B22-55PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 985 pcs Datuen fitxa KPT01B22-55PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT01B2255PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT01B22-41SX
KPT01B22-41SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Stockean: 788 pcs
Deskarga: KPT01B22-41SX.pdf
RFQ
KPT01B22-55P
KPT01B22-55P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP