KPT01B22-36SY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01B22-36SY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 36POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01B22-36SY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 924 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
  • Mezua
KPT01B22-36SYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01B22-36SY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 36POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 924 pcs Datuen fitxa KPT01B22-36SY.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-36 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT01B2236SY
Orientazio Y Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 36 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 36 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)