KPT00P22-21P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00P22-21P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00P22-21P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 647 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
  • Mezua
KPT00P22-21Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00P22-21P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 647 pcs Datuen fitxa KPT00P22-21P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT00P22-21P
KPT00P2221P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)