KPT00P20-16PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00P20-16PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00P20-16PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 740 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 740 pcs
  • Mezua
KPT00P20-16PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00P20-16PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 740 pcs Datuen fitxa KPT00P20-16PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT00P20-16PW
KPT00P2016PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT00P20-16P
KPT00P20-16P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP