KPT00B20-41S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00B20-41S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 41POS WALL W/SKT
Fitxak: 1.KPT00B20-41S.pdf2.KPT00B20-41S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT00B20-41Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00B20-41S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 41POS WALL W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4586 pcs Datuen fitxa 1.KPT00B20-41S.pdf2.KPT00B20-41S.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT00B20-41S
KPT00B2041S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT00B20-41S
Diametro handiak hornituak 20-41 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 41POS WALL W/SKT
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock