KPT00B20-39P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00B20-39P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 39POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00B20-39P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 489 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 489 pcs
  • Mezua
KPT00B20-39Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00B20-39P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 39POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 489 pcs Datuen fitxa KPT00B20-39P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT00B20-39P
KPT00B2039P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)