KPSE06F20-39P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F20-39P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F20-39P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 900 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
  • Mezua
KPSE06F20-39Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F20-39P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 900 pcs Datuen fitxa KPSE06F20-39P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE06F2039P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06F20-39PDX
KPSE06F20-39PDX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Stockean: 771 pcs
Deskarga: KPSE06F20-39PDX.pdf
RFQ
KPSE06F20-16SW
KPSE06F20-16SW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Stockean: 5959 pcs
Deskarga: KPSE06F20-16SW.pdf
RFQ
KPSE06F20-16SX
KPSE06F20-16SX
Stockean: 5617 pcs
Deskarga: KPSE06F20-16SX.pdf
KPSE06F20-39PX
KPSE06F20-39PX
Stockean: 919 pcs
Deskarga: KPSE06F20-39PX.pdf
KPSE06F20-39PY
KPSE06F20-39PY
Stockean: 858 pcs
Deskarga: KPSE06F20-39PY.pdf
KPSE06F20-16SF0
KPSE06F20-16SF0
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE
Deskarga: KPSE06F20-16SF0.pdf
KPSE06F20-39PA206
KPSE06F20-39PA206
Stockean: 872 pcs
Deskarga: KPSE06F20-39PA206.pdf
KPSE06F20-39PW
KPSE06F20-39PW
Stockean: 982 pcs
Deskarga: KPSE06F20-39PW.pdf
KPSE06F20-39PF0
KPSE06F20-39PF0
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE