KPSE06F20-16SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F20-16SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F20-16SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE06F20-16SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F20-16SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5959 pcs Datuen fitxa KPSE06F20-16SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06F20-16SW
KPSE06F2016SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)