KPSE06F20-16P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F20-16P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F20-16P.pdf
  • Mezua
KPSE06F20-16Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F20-16P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1052 pcs Datuen fitxa KPSE06F20-16P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE06F2016P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06F20-16PF0A206
KPSE06F20-16PF0A206
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Stockean: 6429 pcs
Deskarga: KPSE06F20-16PF0A206.pdf
RFQ
KPSE06F20-16PF0
KPSE06F20-16PF0
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 1695 pcs
Deskarga: KPSE06F20-16PF0.pdf
RFQ
KPSE06F18-32SWF0
KPSE06F18-32SWF0
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Deskarga: KPSE06F18-32SWF0.pdf
KPSE06F20-16PA206F0
KPSE06F20-16PA206F0
Deskarga: KPSE06F20-16PA206F0.pdf
KPSE06F20-16PA206
KPSE06F20-16PA206
deskribapena: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Deskarga: KPSE06F20-16PA206.pdf
KPSE06F18-32SXA206
KPSE06F18-32SXA206
deskribapena: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Stockean: 840 pcs
Deskarga: KPSE06F18-32SXA206.pdf
KPSE06F20-16PDX
KPSE06F20-16PDX