KPSE06F18-32SWF0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F18-32SWF0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Fitxak: KPSE06F18-32SWF0.pdf
  • Mezua
KPSE06F18-32SWF0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F18-32SWF0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1645 pcs Datuen fitxa KPSE06F18-32SWF0.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series KPSE Packaging Bulk
Beste izenak KPSE06F1832SWF0 Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.394" (35.40mm)