KPSE06F12-10PDZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F12-10PDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F12-10PDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE06F12-10PDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F12-10PDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1169 pcs Datuen fitxa KPSE06F12-10PDZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06F12-10PDZ
KPSE06F1210PDZ
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)