KPSE06F12-10P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F12-10P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F12-10P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE06F12-10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F12-10P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1486 pcs Datuen fitxa KPSE06F12-10P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06F12-10P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06F12-10PDZ
KPSE06F12-10PDZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Stockean: 1169 pcs
Deskarga: KPSE06F12-10PDZ.pdf
RFQ
KPSE06F12-10PF0
KPSE06F12-10PF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
Stockean: 1858 pcs
Deskarga: KPSE06F12-10PF0.pdf
RFQ
KPSE06F106P
KPSE06F106P
deskribapena: CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Deskarga: KPSE06F106P.pdf
KPSE06F10-6SW
KPSE06F10-6SW
deskribapena: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Deskarga: KPSE06F10-6SW.pdf
KPSE06F12-10PA71
KPSE06F12-10PA71
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS
Deskarga: KPSE06F12-10PA71.pdf
KPSE06F10-6SF0
KPSE06F10-6SF0
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE
Deskarga: KPSE06F10-6SF0.pdf
KPSE06F12-10PA206F0
KPSE06F12-10PA206F0
Deskarga: KPSE06F12-10PA206F0.pdf
KPSE06F10-6SF0A206
KPSE06F10-6SF0A206
Deskarga: KPSE06F10-6SF0A206.pdf
KPSE06F10-6SWA71
KPSE06F10-6SWA71
Deskarga: KPSE06F10-6SWA71.pdf
KPSE06F12-10PA206
KPSE06F12-10PA206
Deskarga: KPSE06F12-10PA206.pdf
KPSE06F12-10PDX
KPSE06F12-10PDX